DLA KOGO?

Speaking First to nowoczesna i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci do lat 10.

JAK TO DZIAŁA?

Zajęcia metodą TK ani trochę nie przypominają tych w szkole. Język poznajemy głownie za pomocą konwersacji stymulowanych przy pomocy kolorowych  plansz przedstawiających sytuację lub całą historyjkę. Dzięki temu, dzieciaki rozwijają zdolność abstrakcyjnego myślenia. Na kursach stosujących metodę Speaking First dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób.

 

ALGORYTM POWTÓREK

System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie.

 

NAUKA I ZABAWA W JEDNYM


Przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się
maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do ich znużenia, wprowadzane są elementy zabaw językowych.

 

 

Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci programów multimedialnych, gier interaktywnych oraz quizów językowych.

 

JAK CZĘSTO?

 

Zajęcia Speaking First odbywają się 2 razy w tygodniu w grupach 3-9 osobowych po 30 lub 45 minut w zależności od grupy wiekowej. Czas ten zapewnia wprowadzenie i przećwiczenie znacznej ilości materiału językowego.

 

OPIS szczegółowy METODY

Metoda Speaking First opracowana została przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci.

 

Słownictwo i materiał gramatyczny dobrany i ułożony jest zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate.

Nowy materiał, słówka i struktury gramatyczne wprowadzane są w małych partiach, w miarę możliwości poprzez kontekst ich użycia, przy wykorzystaniu obrazków bądź ruchów lektora. Bezpośrednio potem materiał ten jest ćwiczony przez powtarzanie oraz serię pytań i odpowiedzi. Ważne jest, że dzieci wypowiadają się w trakcie lekcji pełnymi zdaniami, co pozwala na zapamiętanie całych struktur używanych później w konwersacji. Na bieżąco kontrolowana i poprawiana jest właściwa wymowa. Żywe tempo sprawia, że dzieci dosyć długo są w stanie aktywnie uczestniczyć w tego rodzaju ćwiczeniach. Gdy jednak nauczyciel zauważa spadek koncentracji, reaguje poprzez wprowadzenie do lekcji elementu zabawy językowej specjalnie w tym celu przygotowanej i związanej z wprowadzanym materiałem językowym. U starszych dzieci dodatkowo wprowadzane są ćwiczenia czytania i pisania. Przerobiony ustnie materiał jest po pewnym czasie czytany przez dzieci, a jeszcze później pisownia ćwiczona jest przez krótkie dyktanda. System powtarzania materiału sprawia, że dzieci rzeczywiście opanowują to, czego uczymy je na lekcjach.

 

 

Młodzież  10 -14 lat

 

 

Nudzi Cię nauka języka w szkole?


Nie lubisz żmudnych prac domowych?

Świetnie!


Zatem nasze zajęcia są dla Ciebie!


Przyjdź na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową !

Zobacz jak szybko i przyjemnie można nauczyć się języka obcego niebanalną, a przede wszystkim skuteczną metodą!

 

 

Efekt….???

 

 

Płynność językowa w 4 x krotnie szybszym tempie!

Lepsze oceny

Większa pewność siebie

 

100 % naszych Słuchaczy & Twoich rówieśników poleca nasze metody !

 

 

Już nie musisz się martwić o następny test!